Investícia

Nakoľko ide o atraktívnu lokalitu, obmedzenú a regulovanú možnosť výstavby komerčných nehnuteľností a rozsiahle infraštrukturálne investície v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry, očakáva investor z dlhodobého hľadiska rast cien apartmánov. Budúci majitelia si tak kúpou apartmánu zabezpečia výhodné zhodnotenie vstupnej investície.

Klient kúpou apartmánu získa nehnuteľnosť v jednej z turisticky najzaujímavejších lokalít na Slovensku, pri ktorej predpokladáme nárast hodnoty vzhľadom na:

Investícia do nehnuteľností je dlhodobo považovaná za jednu z najbezpečnejších a to predovšetkým investícia do nehnuteľností v atraktívnych lokalitách s regulovaným stupňom výstavby.

Pomer rizika a výnosnosti investície do nehnuteľnosti je v porovnaní s inými druhmi investícií najvyváženejší. Kapitálové zhodnotenie nehnuteľností zväčša minimálne kopíruje infláciu, čo z nich robí účinný nástroj ochrany finančného kapitálu pred znehodnotením v dôsledku inflácie.

Podľa štatistík Národnej Banky Slovenska sa za posledných 10 rokov zhodnotili bytové nehnuteľnosti na území SR takmer o 120 %, čo je v priemere 10 – 12 % ročne.

Ekonomická prevádzka a efektívne prenajímanie apartmánov ešte zvyšujú predpoklad zaujímavého zhodnotenia Vašej investície. Kúpu apartmánu je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Komplexné služby v oblasti správy, prenajímania apartmánov a technickej údržby budú zabezpečené správcovskou spoločnosťou developera.

Variabilita splácania kúpnej ceny

Z investičného hľadiska je zaujímavá aj variabilita splácania kúpnej ceny. Bližšie informácie k týmto produktom nájdete v kategórii financovanie.