Apartmány

Apartmánový dom ZUNA ponúka na prenájom 9 apartmánov umiestnených na troch podlažiach. Apartmány pozostávajú z obývacej časti, kuchyne, jednej, dvoch alebo troch spální, jednej alebo dvoch kúpeľní a slnečných balkónov. Apartmány sú zariadené masívnym dreveným nábytkom, podlahovým kúrením a disponujú WiFi pripojením. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto pred apartmánovým domom.

Súčasťou areálu, v ktorom sa apartmány ZUNA nachádzajú, je taktiež penzión Tále, ktorý návštevníkom ponúka reštauráciu, bar a recepciu.

Pre rodiny s deťmi sú apartmány ideálnou voľbou pohodlnej rodinnej dovolenky.

Vyberte si z ponuky dvoj, troj alebo štvorizbových apartmánov so 4 – 8 lôžkami. Ak hľadáte ubytovanie v modernom štýle, dostatok priestoru a horskú atmosféru, apartmány ZUNA sú pre Vás tou správnou voľbou.

Apartmány poskytujú nielen absolútny komfort v podobe bývania ale aj využitia všetkých služieb spojených so športom, turistikou a oddychom.

V pešej dostupnosti sa nachádzajú tradičné slovenské reštaurácie Tálska bašta (1,2 km) a Kúria na Táľoch (500 m), jedno z najväčších a nejlepších wellness centier v krajine Nature wellness center hotela Partizán (1,5 km) a profesionálne detské exteriérové a interiérové ihriská v hoteli Partizán (1,5 km).

Rezervácie: 0905 322 024, 0905 633 933, info@apartmany-tale.sk