Apartmány

Apartmány Tále sa nachádzajú v nadmorskej výške 600 m.n.m. vo vzdialenosti 700 m od lyžiarskeho strediska Ski Tále a profesionálneho 27 jamkového golfového ihriska Grey Bear Tále.

Potenciál dostatočnej nadmorskej výšky a poveternostných podmienok južnej strany Chopku nám umožňuje predpokladať zimné sezóny v stredisku Jasná s 5 mesačnou snehovou garanciou. Južná strana Chopku je okrem miesta s najvyšším objemom snehových zrážok aj oblasťou so značným počtom slnečných dní.

V tichej a infraštrukturálne dobre vybavenej zóny Táľov, neďaľeho hlavného ťahu do strediska Jasná sú apartmány citlivo osadené do malebnej prírody medzi lesom a horskou bystrinkou. Moderná a elegantná architektúra ako aj samotné umiestnenie apartmánov plne rešpektujú jedinečnosť nízkotatranskej prírody, ako aj požiadavky budúcich majiteľov. V súlade s prostredím, v ktorom sú apartmány umiestnené je vonkajšia fasáda riešená kombináciou dreveného a kamenného obkladu so svetlou farebnou omietkou. Jednotlivé apartmány disponujú výmerami od 43 do 78 m2 a priestrannými terasami s nádherným výhľadom na panorámu Chopku a Ďumbiera.

Projekt APARTMÁNY TÁLE pozostáva z 2 etáp o celkovom počte 18 apartmánov, umiestnených v samostatných dvojpodlažných budovách s podkrovím. Prístup je priamo z hlavnej komunikácie rekreačnej zóny a jednotlivé apartmány majú vlastné parkovacie miesta s možnosťou prekrytia. V areáli apartmánových rezidencií je umiestnený penzión vybavený reštauráciou, recepciou a kongresovou miestnosťou. V nadväznosti na výstavbu apartmánov je plánované rozšírenie o wellness centrum. Celý areál bude strážený a spravovaný správcovskou spoločnosťou. Areál disponuje množstvom zelene, chránených drevín a je lemovaný lesným porastom ihličnatých a listnatých stromov. V tesnej blízkosti areálu sa nachádza štýlová starosvetská koliba a športový areál tenisových kurtov, v zimnom období využívaný ako ľadová plocha.

Zastávka pre skibusy je situovaná vo vzdialenosti len niekoľko metrov od areálu. Apartmány budú poskytovať nielen absolútny komfort v podobe vlastného bývania ale aj prenájmu a využitia všetkých služieb spojených so športom, turistikou a oddychom.

Prečo apartmán na južnej strane Nízkych Tatier